menu
drukuj

2014-12-04 12:33:01

Kadencja 2014 - 2018


Skład osobowy Rady Gminy:

  1. Bajtus Robert
  2. Berk Jan
  3. Czupyt Zbigniew
  4. Ćwikliński Ireneusz
  5. Dziwisz Damian
  6. Grzyb Zenon
  7. Chodyna Edyta
  8. Lewandowska Renata - Przewodniczący RG
  9. Karolewska Iwona
  10. Maślanka Marian
  11. Paluch Jacek
  12. Olszonowicz Mirosław
  13. Półtorak Marcin
  14. Stawny Jarosław - Wiceprzewodniczący RG
  15. Strzelec Justyna

 

Informacje o artykule

Autor:
Zredagował(a): Kamil Kwolek
Data powstania: 04.12.2014 11:33
Data ostatniej modyfikacji: 16.05.2017 06:51
Liczba wyświetleń: 1273

Archiwum

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Kadencja 2014 - 2018 24.05.2016 09:45 Kamil Kwolek
2 Kadencja 2014 - 2018 04.12.2014 11:33 Kamil Kwolek
menu