menu
drukuj

2018-11-20 12:38:37

Kadencja 2018 - 2023


I. Komisja Oświaty, Zdrowia, Kultury, Sportu, Spraw Socjalnych oraz Przestrzegania Prawa Rady Gminy Stary Dzierzgoń

Grzyb Zenon - Przeowdniczacy

  1. Edyta Chodyna,
  2. Ireneusz Ćwikliński,
  3. Zbigniew Downarowicz,
  4. Grzegorz Dziwirz,
  5. Barbara Węglarska,
  6. Paweł Krysiak,
  7. Renata Lewandowska,
  8. Anna Ogórek,
  9. Marcin Półtorak,
  10. Justyna Strzelec,
  11. Andrzej Twardowski

 

II. Komisja Budżetu, Finansów, Planowania i Rolnictwa Rady Gminy Stary Dzierzgoń

Strzelec Justyna - Przewodnicząca

  1. Robert Bajtus,
  2. Zbigniew Czupyt,
  3. Ireneusz Ćwikliński,
  4. Zbigniew Downarowicz,
  5. Grzegorz Dziwirz,
  6. Barbara Węglarska,
  7. Zenon Grzyb,
  8. Paweł Krysiak,
  9. Renata Lewandowska,
  10. Anna Ogórek,
  11. Mirosław Olszonowicz,
  12. Marcin Półtorak.

 

III. Komisja Rewizyjna Rady Gminy Stary Dzierzgoń

Mirosław Olszonowicz - Przewodniczący

  1. Robert Bajtus,
  2. Edyta Chodyna,
  3. Zbigniew Czupyt,
  4. Andrzej Twardowski.

 

IV. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Stary Dzierzgoń

Ireneusz Ćwikliński - Przewodniczący

  1. Zenon Grzyb,
  2. Mirosław Olszonowicz,
  3. Justyna Strzelec.

Informacje o artykule

Autor:
Zredagował(a): Kamil Kwolek
Data powstania: 20.11.2018 11:38
Data ostatniej modyfikacji: 17.03.2020 11:03
Liczba wyświetleń: 373

Archiwum

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Kadencja 2018 - 2023 20.11.2018 11:45 Kamil Kwolek
2 Kadencja 2018 - 2023 20.11.2018 11:38 Kamil Kwolek
menu