menu
drukuj

2013-11-26 13:33:03

Struktura orgaznizacyjna


L.p.

Nazwisko i Imię

E-mail

Pokój i telefon (552761481)

1

Turlej Marek

Wójt

m.turlej@starydzierzgon.pl

pok.

tel. 55 276 14 81
wew. 31

2

Kosuda Krzysztof

Zastępca Wójta

Sekretarz Gminy

k.kosuda@starydzierzgon.pl

pok. 7

tel. 55 276 14 81
wew. 33

3

Karman Bożena

Skarbnik Gminy

Kierownik Referatu Finansowego

b.karman@starydzierzgon.pl

pok. 4

tel. 55 276 14 81
 wew. 45

4

Nasinnik – Torhan Elżbieta

st. pracy ds. budżetowych

e.torhan@starydzierzgon.pl

pok. 5

tel. 55 276 14 81
 wew. 28

5

Piotrowska Bożena

st. pracy ds. wymiaru podatków i opłat

b.piotrowska@starydzierzgon.pl

pok. 11

tel. 55 276 14 81
wew. 37

6

Gida Antonina

st. pracy ds. windykacji podatkowej

a.gida@starydzierzgon.pl

pok. 9

tel. 55 276 14 81
wew. 35

7

Piecek Halina

st. pracy ds. windykacji podatkowej

h.piecek@starydzierzgon.pl

pok. 9

tel. 55 276 14 81

wew. 35

 

8

Hajdukiewicz  Krystyna

st. pracy ds. działalności gospodarczej i handlowej - kasjer

k.hajdukiewicz@starydzierzgon.pl

pok. 15,16

tel. 55 276 14 81
wew. 40

9

Daria Budzich

st. pracy ds. organizacyjnych i kadrowych

Kierownik Referatu

d.drozd@starydzierzgon.pl

pok. 10

tel. 55 276 14 81
wew. 36

10

Hajdukiewicz Jolanta

st. pracy ds. obsługi rady, samorządów wiejskich i wymiaru podatku od osób prawnych

j.hajdukiewicz@starydzierzgon.pl

pok. 11

tel. 55 276 14 81
wew. 37

11

Ilona Linkiewicz

st. pracy ds. obrony cywilnej i ochrony środowiska

i.linkiewicz@starydzierzgon.pl

pok. 20

tel. 55 276 14 81
wew. 44

12

Zielińska Alicja

st. pracy ds. techniczno – kancelaryjnych i archiwalnych

urzad@starydzierzgon.pl

pok. 1

tel. 55 276 14 81

 

13

Marlena Gabriel

st. pracy ds. gospodarowania odpadami komunalnymi

m.gabriel@starydzierzgon.pl

pok. 2

tel. 55 276 14 81
wew. 31

14

Łazaruk Mateusz

pracownik obsługi - goniec

urzad@starydzierzgon.pl

tel. 55 276 14 81

15

Piecek Zdzisław

st. pracy ds. planowania przestrzennego i budownictwa

Kierownik Referatu

z.piecek@starydzierzgon.pl

pok. 14

tel. 55 276 14 81
wew. 39

16

Kwolek Kamil

st. pracy ds. informatyki

k.kwolek@starydzierzgon.pl

pok. 3

tel. 55 276 14 81
wew. 41

17

Prokop Jadwiga

st. pracy ds. gospodarki gruntami i środków trwałych

j.prokop@starydzierzgon.pl

pok. 12

tel. 55 276 14 81
wew. 34

18

Hordyńska Małgorzata

st. pracy ds. komunalnych i pozyskiwania środków budżetowych

m.hordynska@starydzierzgon.pl

pok. 13

tel. 55 276 14 81
wew. 38

19

Łazaruk Ewa

pracownik obsługi - sprzątaczka

urzad@starydzierzgon.pl

tel. 55 276 14 81

20

Dorota Letkiman

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

d.letkiman@starydzierzgon.pl

pok. 18

tel. 55 276 14 81
wew. 42

 

Informacje o artykule

Autor:
Zredagował(a): Kamil Kwolek
Data powstania: 26.11.2013 13:33
Data ostatniej modyfikacji: 07.12.2016 14:37
Liczba wyświetleń: 2576

Archiwum

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 Struktura orgaznizacyjna 26.09.2016 09:28 Kamil Kwolek
2 Struktura orgaznizacyjna 26.09.2016 09:08 Kamil Kwolek
3 Struktura orgaznizacyjna 11.05.2016 13:44 Kamil Kwolek
4 Struktura orgaznizacyjna 20.04.2016 14:01 Kamil Kwolek
5 Struktura orgaznizacyjna 12.04.2016 13:12 Kamil Kwolek
6 Struktura orgaznizacyjna 29.12.2015 15:07 Kamil Kwolek
7 Struktura orgaznizacyjna 13.01.2014 14:42 Kamil Kwolek
8 Struktura orgaznizacyjna 26.11.2013 13:35 Kamil Kwolek
9 Struktura orgaznizacyjna 26.11.2013 13:34 Kamil Kwolek
10 Struktura orgaznizacyjna 26.11.2013 13:33 Kamil Kwolek
menu