Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

L.p.

Nazwisko i Imię

E-mail

Pokój
i telefon

1

Turlej Marek

Wójt

m.turlej@starydzierzgon.pl

pok.

tel. 55 276 14 81
wew. 31

2

Kosuda Krzysztof

Zastępca Wójta

Sekretarz Gminy

k.kosuda@starydzierzgon.pl

pok. 7

tel. 55 276 14 81
wew. 33

3

Bożena Dziekan

Sekretariat

urzad@starydzierzgon.pl

pok. 1

tel. 55 276 14 81
wew. 32

 

4

Bożena Karman

Skarbnik Gminy

Kierownik Referatu Finansowego

b.karman@starydzierzgon.pl

pok. 4

tel. 55 276 14 81
 wew. 45

5

Nasinnik – Torhan Elżbieta

st. pracy ds. budżetowych

e.torhan@starydzierzgon.pl

pok. 5

tel. 55 276 14 81
 wew. 28

6

Luiza Oryl

st. pracy ds. wymiaru podatków
i opłat

l.oryl@starydzierzgon.pl

pok. 11

tel. 55 276 14 81
wew. 37

7

Antonina Gida

st. pracy ds. windykacji podatkowej

a.gida@starydzierzgon.pl

pok. 9

tel. 55 276 14 81
wew. 35

8

Halina Piecek

st. pracy ds. windykacji podatkowej

h.piecek@starydzierzgon.pl

pok. 9

tel. 55 276 14 81

wew. 35

 

9

Krystyna Hajdukiewicz 

st. pracy ds. działalności gospodarczej i handlowej - kasjer

k.hajdukiewicz@starydzierzgon.pl

pok. 15,16

tel. 55 276 14 81
wew. 40

10

Daria Budzich

st. pracy ds. organizacyjnych i kadrowych

Kierownik Referatu

d.drozd@starydzierzgon.pl

pok. 10

tel. 55 276 14 81
wew. 27

11

Jolanta Hajdukiewicz

st. pracy ds. obsługi rady, samorządów wiejskich i wymiaru podatku od osób prawnych

j.hajdukiewicz@starydzierzgon.pl

pok. 11

tel. 55 276 14 81
wew. 43

12

Ilona Linkiewicz

st. pracy ds. obrony cywilnej i ochrony środowiska

i.linkiewicz@starydzierzgon.pl

pok. 20

tel. 55 276 14 81
wew. 44

13

Alicja Zielińska

st. pracy ds. budżetowych

a.zielinska@starydzierzgon.pl

pok. 5

tel. 55 276 14 81

wew. 26

 

14

Marlena Gabriel

st. pracy ds. gospodarowania odpadami komunalnymi

m.gabriel@starydzierzgon.pl

pok. 2

tel. 55 276 14 81
wew. 36

15

Artur Kijowski

pracownik obsługi - goniec

urzad@starydzierzgon.pl

tel. 55 276 14 81

16

Zdzisław Piecek

st. pracy ds. planowania przestrzennego i budownictwa

Kierownik Referatu

z.piecek@starydzierzgon.pl

pok. 14

tel. 55 276 14 81
wew. 39

17

Kamil Kwolek

st. pracy ds. informatyki

k.kwolek@starydzierzgon.pl

pok. 3

tel. 55 276 14 81
wew. 41

18

Mariola Dziedzic

st. pracy ds. gospodarki gruntami i środków trwałych

m.dziedzic@starydzierzgon.pl

pok. 12

tel. 55 276 14 81
wew. 34

19

Sabina Lipińska

st. pracy ds. komunalnych i pozyskiwania środków budżetowych

s.lipinska@starydzierzgon.pl

pok. 13

tel. 55 276 14 81
wew. 38

20

Ewa Łazaruk

pracownik obsługi - sprzątaczka

urzad@starydzierzgon.pl

tel. 55 276 14 81

21

Dorota Letkiman

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

d.letkiman@starydzierzgon.pl

pok. 18

tel. 55 276 14 81
wew. 42

 

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 518
Podmiot udostępniający: Stary Dzierzgoń
Nazwa dokumentu: struktura organizacyjna
Skrócony opis:
Osoba, która wytworzyła informację: Kamil Kwolek
Osoba, która udostępnia informację: Kamil Kwolek
Data wytworzenia informacji: 15.04.2021 09:10:41
Data udostępnienia informacji: 15.04.2021 09:33:34
Data ostatniej aktualizacji: 13.04.2022 09:55:52
Rejestr zmian